6 راه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

6 راه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

6 راه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

اگر اجتماع قوی از فالوورها دارید و میخواهید کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی و ارتباطاتش را بدون از بین رفتن سبک زندگی خود تجربه کنید، این شش پلت فرم که در سینرجی مدیا معرفی می کنیم برای شما بهترین کاربرد را خواهند داشت.

1. سینرجی مدیا

با حضور 60000 اینفلوئنسر و بیش از 1500 کمپین، وب سایت سینرجی مدیا در حال درآمدزایی و پرداخت به آن ها برای تولید و اشتراک گذاری محتوی در این شبکه اجتماعی است.

برای عضویت در این شبکه اجتماعی می توانید به راحتی ثبت نام کنید و شبکه های اجتماعی خود را به آن متصل کنید. به محض اینکه کمپینی در حال شکل گیری باشد به شما اعلام خواهد شد و به راحتی می توانید با انتشار پیغامی در کمپین شرکت کنید. وقتی که درخواست شما برای شرکت کردن پذیرفته شد، پول به حساب شما واریز می گردد. به همین راحتی!

رویکرد سایت synergymedia.ir به این صورت است که اینفلوئنسر و تاثیر گذاری بر اساس مقدار و کمیت سنجیده نشود، بلکه کیفیت آن است که اهمیت دارد. پس اگر تنها 100 فالوئر هم دارید اما آنها به شما مطمئن هستند می توانید در سینرجی مدیا و از طریق شبکه های اجتماعی تان کسب درآمد کنید.

 

2. بازاریابی آمازون

راه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی دیگر را می توان بازاریابی آمازون نامید، آمازون برنامه بازاریابی جالبی دارد. شما می توانید با ثبت نام به عنوان یک زیر مجموعه محصولات را در شبکه های احتماعی خود به اشتراک بگذارید و از فروش آن ها سود دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که آنچه فالوور های شما به آن ها علاقه دارد باید انتخاب کنید و کلمات باید طبیعی و مطعلق به خود شما باشدو سپس لینک بازاریابی خود را هم در شبکه اجتماعی بر روی محصول قرار دهید و برای فروش محصول نهایی و نه انتشار آن درآمد کسب کنید.

راه کسب درآمد از آمازون amazon

 

3. کسب درآمد از شبکه های اجتماعی با Etsy

شما می توانید با پلتفرم Etsy، آمازون را رها کرده و محصولات ساخته خود را بفروشید. تنها مشکل اینجاست که برای مثال برای ساخت نقاشی ها و جواهرات اولیه برای فروش نیاز به کمی سرمایه و فضا و امکانات دارید.

اما وقتی فروش میکنید نیاز به هیچ گونه فعالیت فیزیکی نیست. اگر ارتباط شما با فالوورهایتان خوب باشد آن ها به راحتی پول خوبی برای یک کتاب الکترونیکی یا پادکست خوب به مثال می پردازند و این نیز راه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی می باشد.

راه کسب درآمد از اتسی Etsy

 

Fiverr .4 و کسب درآمد

آیا به ساخت و فروش محصولات خود ساخته یا DIY علاقه ندارید؟ آیا استعداد متفاوتی دارید؟ همیشه می توانید از پلتفرم هایی مانند Fiverr یا فیور برای کسب درآمد استفاده کنید. مشاغل بسیاری برای اینکار وجود دارند از ترجمه متون گرفته تا نوشتن یک آهنگ موسیقی برای تبلیغات، از خبرگزاری اتفاق روز گرفته تا خواندن آواز تولدت مبارک. به خود نگاه کنید و بیاندیشید که چگونه با استعداد هایتان میتوانید کسب درآمد کنید.

راه کسب درآمد از فیور fiverr

 

5. پلتفرم های فروش عکس و کسب درآمد

اگر از اینستاگرام استفاده می کنید و در زمینه عکاسی هنرمندید، همیشه می توانید از فروش عکس هایتان درآمد کسب کنید. در این زمینه پلتفرم های متنوعی قرار دارد پس پیشنهاد می کنیم با صرف کمی وقت و مطالعه بهترین گزینه را انتخاب کنید. با مواردی که در سینرجی مدیا به شما پیشنهاد می کنیم حق انتخاب فراوانی برای کسب درآمد از عکاسی دیجیتال خواهید داشت: Shutterstock (شاتراستاک)، Foap (فوپ)، Snapwire (اسنپ وایر)، Twenty20 (توئنتی)، Alamy (آلامی)، PhotoShelter (فوتو شلتر)، SmugMug (اسماگ ماگ) و Snapped4U (اسنپد فور یو).

این پلت فرم ها همچنین به افزایش فالوور های اینستاگرام شما هم کمک می کنند و راه کسب درآمد از شبکه های اجتماعی خوبی به شمار می رود.

 

6. کسب درآمد از یوتیوب

هیچ وقت از کسانی که از طریق یوتیوب درآمد کسب می کنند اعتراضی به گوش نمیرسد. اما حقیقت آنجاست که اینفلوئنسر ها در یوتیوب منبع کسب درآمد دیگری هم دارند. اگرچه یوتیوبی ها باید به 10000 بازدید برسند تا کانال آن ها شروع به کسب درآمد کند. اما رسیدن به این هدف نیازمند کار و تلاش بسیار و صرف زمان بوده و به راحتی به دست نمی آید.

امیدوارم از این آموزش سینرجی مدیا لذت برده باشید.

Admin
نویسندهAdmin

دیدگاهتان را بنویسید