آموزش نحوه مخفی کردن لایک تصادفی در اینستاگرام

آموزش نحوه مخفی کردن لایک تصادفی در اینستاگرام

این برای همه ما اتفاق افتاده است. درمورد دوست قبلی‌تان شایعه پراکنی می‌کردید و بطور تصادفی دستتان روی قلب کوچکی که روی عکسی در تابستان 2016 کنار ساحل است می‌خورد. یا کسی فکر کرده که برای زوم کردن تصویر باید دو بار روی آن ضربه بزند. حال در این آموزش سینرجی مدیا به بررسی مخفی کردن لایک تصادفی  می پردازیl.

ضربات فاجعه بار !

لحظه‌ی وحشتناکی است مثل وقتی که موبایل‌تان رو در آب انداخته‌اید، اما وقتی که آنرا بازیابی می‌کنید باید سریع و دقیق عمل کنید. به خواندن ادامه دهید تا برای بدترین چیزها آماده شوید. اغراق نمی‌کنیم. خب تقریبا می‌توان گفت اغراقی در کار نیست!

 

لایک را هر چه زودتر پاک کنید

دو موقعیت است که در آنها خیلی سخت است که بتوانید لایکتان را در اینستاگرام درجا پاک کنید.
بعضی از مردم آگاه‌سازی(notification) هایی را در موبایل‌شان تنظیم کرده اند که وقتی شما آنها را لایک می‌کنید مطلع می‌شوند. پس ما در ادامه این مقاله به شما می‌پردازیم چون ممکن است راه حلی برای آن داشته باشیم یا حداقل کمتر ضرر کنید. خوشبختانه تعداد زیادی از مردم این ویژگی را فعال نکرده‌اند. پس بیایید سناریو را ادامه دهیم.
کاربری که شما عکسش را لایک کرده‌اید در حال گشتن در اینستاگرام است و با قلب کوچکی در صفحه‌اش روبرو می‌شود. پس از آن او به بخش مربوطه خواهد رفت تا ببیند چه کسی بوده‌است. این که چقدر طول می‌کشد تا آن قلب کوچک ظاهر شود به شبکه اینترنت و موبایل بستگی دارد، اما بطور کلی شما تقریبا 10 ثانیه وقت خواهید داشت تا لایک را پاک کنید و طرف مقابل متوجه آن نشود. پس حالا می‌دانید که سرعت مهم ترین چیز است، و دعا کنید که هنوز آنرا ندیده باشد و موبایلش در جیبش باشد.

پاک کردن لایک اینستاگرام

یکی از آخرین پست‌هایش را لایک کنید

برای مخفی کردن لایک تصادفی یکی از پست های آخر کاربر را لایک کنید در اینصورت حتی اگر ببینند که شما لایک‌شان کرده اید، آنها خواهند دید که پست آخرشان را لایک کرده‌اید، چیزی که غیرعادی نیست. در اینصورت آنها فقط برای قلب کوچک دوم اعلان (notification) دریافت خواهید کرد.

راه حل پاک کردن لایک اشتباهی در اینستاگرام

 

مسئولیت را بر عهده نگیرید

آیا اگر او بداند که شما لایک‌اش کرده اید برایتان دردسر ساز می‌شود؟ این زمان خوبی است که همه چیز را تازه کنید! اکانت‌تان رو خصوصی کنید اسم‌، تصویر پروفایل و بیو را را تغییر دهید، و هویت جدیدتان را بپذیرید. آیا اگر لایک‌تان را ببیند مصیبت می‌شود؟ برای اینکه مطمئن شوید آنرا نمی‌بیند… اکانت‌تان را حذف کنید، گوشی‌تان را بشکنید، قطعات آنرا در مکان‌های مختلف پخش کنید، به کشور دیگری نقل مکان کنید و پشت سرتان را هم نگاه نکنید.

 

مسئولیت را به عهده بگیرید

به آن اقرار کنید! آیا عکسی از 100 سال پیش را لایک کرده اید؟ کامنت کنید که مدل موی او خوب بنظر می‌رسیده یا سوال کنید که آیا آن شهر را دوست داشته یا نه، چرا که می‌خواهید به آنجا سفر کنید.

روش مخفی کردن لایک در اینستاگرام

امیدواریم که مخفی کردن لایک تصادفی هرگز براتون پیش نیاد. خب این هم یکی دیگر از سری آموزش های جذاب سینرجی مدیا، اگر اینفلوئنسر هستید یا میخواهید تبلیغ بیزنس خودتون رو انجام بدید با ما تماس بگیرید.

Admin
نویسندهAdmin

دیدگاهتان را بنویسید