6 راه خلاقانه برای استفاده از گیف (GIF) در استوری اینستاگرام

6 راه خلاقانه برای استفاده از گیف (GIF) در استوری اینستاگرام

آیا تا بحال از گیف در استوری اینستاگرام استفاده کرده‌اید؟ احتمالا بله، ولی آیا از تمام پتانسیل آن استفاده می‌کنید؟ امروز می‌خواهیم تعدادی از راه‌های خلاقانه برای یکی کردن گیف ها در استوری‌های اینستاگرام‌تان و اضافه کردن چیزی بخصوص به استوری‌تان را مرور کنیم. و اگر هنوز از گیف‌ها در اینستاگرام استفاده نکرده‌اید، آنها پس از اینکه استوری‌تان را انتخاب کرده و یا ساختید ظاهر می‌شوند. فقط دستتان را به سمت بالا بکشید و استیکر گیف را انتخاب کنید، سپس دنبال چیزی که می‌خواهید بگردید. خب با آموزش سینرجی مدیا همراه ما باشید.

 

گیف‌ها برای راهنمایی

اگر می‌توانید به استوری‌هایتان لینک اضافه کنید، گیف‌ها به کاربران یادآور می‌شوند که اگر صفحه را بالا بکشند می‌توانند به وبلاگ‌تان دسترسی پیدا کنند یا هر چیزی که به نمایش گذاشته‌اید خریداری کنند.
همچنین می‌توانید به سادگی آنها را تهییج کنید تا به دیدن استوری‌هایتان ادامه دهند. مشکل؟ این گیف‌ها گاها ترسناک اند و می‌توانند با استایل ظاهری‌تان مغایرت زیادی داشته باشند و بر آن غلبه کنند. استفاده از گیف (GIF) در استوری اینستاگرام بهترین روش برای راهنمایی فالوورهایتان می باشد.

آموزش استفاده گیف برای بالا کشیدن در استوری اینستاگرام

 

گیف‌ها در ویدیوها

قرار دادن گیف در ویدیو (و خوب بنظر رسیدن آنها) پیچیده است مخصوصا اگر دوربین جابجا شود. اینستاگرام این را می‌داند بنابراین شما می‌توانید زمان و مکانی که ویدیو ظاهر خواهد شد را انتخاب کنید فقط باید به پایین فشار دادن را ادامه دهید و گیفی که می‌خواهید را انتخاب کنید. خیلی ساده و قابل درک است.

آموزش استفاده گیف برای ویدیو در استوری اینستاگرام

 

گیف‌هایی که محتوا را تکمیل می‌کنند

شما می‌توانید از این گیف‌ها بعنوان جزئیاتی استفاده کنید که زندگی بیشتری به به تصویر می‌دهند و به این وسیله آنرا جذاب تر می‌کنند.

کلید کار استفاده از گیف (GIF) در استوری اینستاگرام این است که گیف نباید آزار دهنده باشد بلکه باید جذاب بوده و تاثیر به سزایی داشته باشند. همانطور که می‌دانید در استفاده از گیف‌ها نباید زیاده روی کرد.

آموزش استفاده گیف برای نمایش محتوا در استوری اینستاگرام

 

گیف‌هایی که متن را تکمیل می‌کنند

برای پررنگ کردن متن‌تان باید می‌توانید از یک گیف که می‌درخشد در انتهای یک کلمه استفاده کنید تا به آن قدرت بیشتری بدهید و کاری کنید که مردم آنرا ببینند. آیا درمورد درخشیدن آن زیاده‌روی کردیم؟

آموزش استفاده گیف برای نوشته در استوری اینستاگرام

 

گیف‌ها و سلفی‌ها

آیا می‌خواهید یک سلفی آپلود کنید ولی آنرا به اندازه کافی خاص نمی‌دانید؟ شاید یک گیف همان چیز اضافه‌ای که دنبال آن هستید را به شما بدهد. و یا شاید شما سلفی را دوست دارید ولی لکه‌ای روی دندانتان است، از یک گیف خوب برای پوشاندن آن استفاده کنید.

آموزش استفاده از گیف برای استوری اینستاگرام

 

چطور از گیف‌های خودتان اینستاگرام استفاده کنید

برای استفاده از گیف‌های خودتان در اینستاگرام شما باید اکانت گیف خود را در اینستاگرام بازبینی کرده و گیف‌ها را با یک زمینه شفاف در آنجا آپلود کنید. اگر همه چیز درست باشد آنها در موتور جستجوی اینستاگرام وقتی اسم اکانت را وارد کنید ظاهر خواهند شد.
اگر یک کارخانه دارید و یا می‌خواهید یک رویداد را سازماندهی کنید گیف‌های شخصی شما به مردم انگیزه می‌دهد تا با آنها استوری بسازند و این توجه دنبال‌کننده‌های شما را جذب می‌کند.

Admin
نویسندهAdmin

دیدگاهتان را بنویسید